Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Więcej o motoreduktorach na https://tinyurl.com/ygycde9b.

Powszechne użycie robotyki w różnych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych producentów.

Oferta Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Positec

Istniejąca od ponad dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników elektrycznych DC, jak również motoreduktorów (AC, DC i BLDC) wytwarzanych z materiałów wysokiej jakości przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się wysoką solidnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji wyposażenia medycznego, frezarek czy robotów przemysłowych, a ze względu na możliwość ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, ekspozycji na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, a także przy dużej wilgotności (nawet do 90%).

Firma Ultra Robotics dostarcza również produkty Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec i Sesame Motor Corp.

Dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]