Na romantyczne spotkania i na co dzień – kolczyki serduszka

Więcej o kolczykach serduszkach na www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka.

Kolczyki serduszka są chętnie nabywanym rodzajem biżuterii damskiej i dziecięcej – można je ubrać na każdą okazję, rewelacyjnie uwydatniają urodę, są także kapitalnym pomysłem na upominek. Jakie typy kolczyków znajdziemy na rynku? Z czego z reguły są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – do szkoły oraz na wielkie wyjścia

W jubilerstwie częstokroć wykorzystuje się motywu serca. Stanowi on podłoże do wytwarzania kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serca bywają eterycznym uzupełnieniem szeregu stylizacji. Występują zarówno w formie sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest przeważnie wybierany na zwykłe okazje – nakładamy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, ale dyskretnie podkreślają naturalną urodę kobiety. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do optycznego wyszczuplenia oblicza i wydłużenia szyi. Tego typu kolczyki nadadzą się na studniówki, randki bądź wieczory w teatrze i świetnie zgrywają się one z wieczorowymi kreacjami. Kolczyki serca dla dzieci sprawdzą się natomiast zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii.

Kolczyki serca – idealny prezent dla ukochanej kobiety

Na rynku można kupić kolczyki serca wytworzone ze złota oraz srebra. Popytem cieszą się również modele pozłacane – niedrogie, a zarazem prezentują się nadzwyczaj efektownie. Zarówno kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być inkrustowane kamieniami szlachetnymi, np. cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. U jubilerów znajdziemy kolczyki serca w kolorze szafirowym czy lazurowym, a także modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, np. na Dzień Babci, złote gody tudzież z mnóstwa innych przypadków. Wręczone kochanej osobie – matce, żonie czy też dziewczynie, kolczyki serca będą zawsze przypominać o istniejącej między wami więzi, szacunku i miłości.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]