Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Kup srebrne kolczyki.

Jednymi z najchętniej nabywanych przez Polki dodatków są niewątpliwie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okazję – wyjątkowo wzniosłą i mniej formalną. Przekonajmy się w czym leży tajemnica, że są tak rozchwytywane, a także w jakich miejscach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych fasonach. Najpopularniejsze są subtelne wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże eleganckie. Równie popularne są długie akcesoria, które pięknie wydłużają sylwetkę. Są ozdobione drogocennymi kryształkami albo całkowicie proste. Błyskotki zrobione ze srebra nie wywołują alergii skóry, co zazwyczaj ma miejsce w przypadku ozdób z metali nieszlachetnych. Kupując kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz technikę ich wykonania – najbardziej oryginalne uzyskano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze błyszczące

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się perfekcyjnie, musimy umiejętnie je oczyszczać i systematycznie eliminować wszystkie zabrudzenia. Należy odkurzać je często delikatną gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne środki nabłyszczające, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast babcinych sposobów czyszczenia, typu pasta do zębów czy sól. Takie substancje mocno rysują miękką strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite wyprzedaże. Poza tym zakupy online to niebywały komfort, który na pewno docenią w szczególności zabiegane kobiety.