Srebrne wisiorki

Znajdź srebrny wisiorek.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet docenia oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś nowego. Niestety komfort kupowania takiej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem zaprezentować coś nieco innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć blisko przy szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Niemniej ważna jest szerokość kupowanego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może przysporzyć nietypowy kształt samego wisiorka. Może on przybrać formę klasyczną (koła, łezki, rąbu itp.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroką ofertę jest również jeśli rozmawiamy o materiale wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]