Szlachetne dodatki – kolczyki z cyrkoniami

Potrzebujesz kolczyków z cyrkoniami? Kliknij tutaj.

Kolczyki z cyrkoniami to idealny prezent dla eleganckiej pani. Tego rodzaju świecidełka świetnie współgrają z kolczykami wykonanymi ze srebra. Zobaczmy więc, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne kamienie szlachetne, mające niepowtarzalne parametry optyczne. Migoczą pod wpływem światła szlachetnym blaskiem, są profesjonalnie polerowane oraz pozbawione barwy. Mogą doskonale imitować drogocenne diamenty, używane są więc jako element biżuteryjny. Produkowane są również zabarwione warianty cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich domieszek można stworzyć poniższe zabarwienia: szafirowy, pomarańczowy, zielony, brązowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Pierścionki, obrączki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te mieniące się ozdoby są mocne i odporne na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych sygnetów, kolii oraz zawieszek. W jakich sklepach kupimy ozdoby z cyrkoniami? Ogromny asortyment zapewniają sklepy on-line, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w rozmaitych wariantach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i mamy upragnioną i elegancką biżuterię. Odbiorcy często zamawiają minimalistyczne kolczyki, ale także te różnorodnie dekorowane.