Wiszące kolczyki – do jakich kreacji je zakładać?

Chcesz kupić wiszące kolczyki? Sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki/wiszace.

Jednym z najpopularniejszych elementów biżuterii są kolczyki. Noszą je nie tylko kobiety – od jakiegoś czasu cieszą się też wzrastającym zainteresowaniem pośród panów, zwłaszcza tych lubiących niekonwencjonalny styl. Nie sposób jednak negować, że kategoryczna większość wzorów produkowana jest z myślą o kobietach. Wyjątkowo dobrze wyglądają zwłaszcza kolczyki wiszące. Bardziej rzucają się w oczy, a tym samym w większym stopniu wywierają wpływ na to, jak inni odbierają konkretną kreację. To powoduje, że cieszą się znaczną popularnością pośród pań w szeroki spektrum wieku i noszących się w przeróżnych stylach. Olbrzymie zróżnicowanie wiszących kolczyków pozwala dobrać je w gruncie rzeczy do każdej stylizacji. Jak jednak dobrać wiszące kolczyki najlepsze do danej okazji? Na jakie ich cechy winniśmy zwracać szczególną uwagę?

Kolczyki wiszące – mogą wpłynąć na wygląd twarzy

Wybierając wiszące kolczyki należy zwrócić uwagę zwłaszcza na ich design oraz długość – to dokładnie te aspekty w głównej mierze wpływają na to, jak ostatecznie będzie postrzegana nasza twarz. Długie wiszące kolczyki (w sklepach kupimy takie mające nawet 6-7 cm) przedłużają twarz, natomiast te krótsze powodują, że zdaje się być ona bardziej krągła. Design kolczyków posiada tu też gigantyczne znacznie. Podłużne powodują wysmuklenie owalu, z kolei te bardziej okrągłe – wręcz na odwrót. W sprzedaży kupimy również kolczyki neutralne, które nie wpływają zbytnio na postrzeganie kształtu naszego oblicza – w tym miejscu z całą pewnością należy napomknąć na przykład o kolczykach przypominających krople wody.

Do jakich kreacji można nosić wiszące kolczyki?

Szukając wiszących kolczyków prawidłowo dostosowanych do konkretnej kreacji należy pamiętać, iż są one bardzo wyraźnym elementem. W towarzystwie innych wyrazistych ozdób mogą zatem wywołać odczucie braku umiaru. W związku z tym najlepiej unikać noszenia ich do ciężkich bransoletek, zegarków lub kolii. Kolczyki wiszące będą za to wyglądały bardzo dobrze, gdy w stroju zostaną najmocniejszym akcentem – oczywiście pod warunkiem, iż poprawnie dopasujemy je do sukienki, butów oraz fryzury.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]