Akcesoria szalunkowe – można zamówić je online

W tym miejscu zamówisz akcesoria szalunkowe.

Akcesoria szalunkowe to elementy służące do wspierania deskowań i znajdują zastosowanie na placach budów. Jakie moduły wykorzystuje się podczas szalowania? Dlaczego warto zaopatrzyć się w nie przez internet?

Akcesoria szalunkowe – ich rodzaje i zastosowanie

Aby szalunki ścienne, używane do wykopów czy stropowe były zamocowane we właściwy sposób, konieczne są odpowiednie akcesoria szalunkowe. Ich producenci oferują aktualnie wiele elementów używanych do wzmacniania szalunków, m.in. sworznie napinające, napinacze rygla, ściągi szalunkowe, klucze do żabek napinających i rusztowań, nakrętki, zaciski sprężynowe, listwy fazujące czy pozycjonujące, korki i stożki oraz rurki dystansowe. Ściąg szalunkowy, nazwany także ankrą szalunkową, to pręt z gwintami, który pozwala zachować stosowny rozstaw pomiędzy płytami szalunkowymi. Ściąg centrujący służy do łączenia narożnika z płytą szalunkową. Do ściągu dołączone są nakrętki talerzowe, przegubowe lub motylkowe. Natomiast żabki napinające stosowane są jako zaczepy pozwalające złączyć szalunek przy pomocy drutu zbrojeniowego. Żabki gwarantują szczelność konstrukcji po zdjęciu szalunków. Pośród akcesoriów szalunkowych bardzo ważną rolę pełnią również dystanse, które umożliwiają zachowanie właściwej odległości pomiędzy prętami a szalunkiem. Kupując akcesoria nie sposób pominąć również ocynkowanych nakrętek, które pasują do ankr.

Dlaczego warto kupić akcesoria szalunkowe przez internet?

Szeroka oferta akcesoriów szalunkowych dostępna jest w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych. Witryny internetowe mają w swojej ofercie wysokiej jakości elementy od różnych producentów. Akcesoria szalunkowe pasują do popularnych deskowań Tekko, Peri czy Rasto i są do nabycia w rozsądnych cenach.

Dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]