Dlaczego okna energooszczędne są tak popularne

Kup okna energooszczędne.

Najbardziej istotnym elementem, o którym należy pamiętać przy termomodernizacji budynku, są wytrzymałe okna energooszczędne. Najbardziej popularne są okna drewniane, które na rynku odnajdziemy w rozmaitych wersjach. Jak są wykonane i co gwarantują?

Okna energooszczędne – znakomite atrybuty izolacji termicznej

Drewniane okna wytwarzane są z bezpiecznych dla natury materiałów – np. sosny i meranti. Wyróżniają się doskonałymi parametrami, dzięki czemu dorównują produktom z tworzyw sztucznych. Modernizując nieruchomość przed sezonem grzewczym, musimy zwrócić szczególną uwagę na izolację termiczną stolarki okiennej. Daje to nie tylko brak strat ciepła, ale przede wszystkim oszczędność opału. Współczynnik izolacji termicznej musi być optymalny (tj. niższy niż 0,8 W/m2), wówczas w mieszkaniu osiągniemy komfortowe warunki. Wysoka temperatura zostaje w mieszkaniu, a przez nieszczelności nie dociera chłód .

Okna energooszczędne – ciesz się wspaniałą ciszą w budynku

Kupując nowe okna energooszczędne zweryfikujmy następny ważny parametr – współczynnik izolacji akustycznej. Wybierzmy zespolone okna drewniane, jeśli chcemy cieszyć się wyjątkową ciszą w domu. Bardzo istotne są również profesjonalne okucia okienne – zapobiegają utracie ciepła i przedostawaniu się dźwięków. Warto więc postawić na drewniane okna energooszczędne, ponieważ nowoczesna technologia gwarantuje pozbycie się kłopotliwego zgiełku oraz oszczędność opału.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]