Flobo - automatyczna obsługa należności

Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Właściciele firm bezustannie poszukują narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a potem obserwuje czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich ma nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko największych przedsiębiorstw, ale także i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca obsługują około 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, nadzwyczaj przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie mają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – zobacz czy przyda się w twoim biznesie

Nie wiesz czy robot Flobo to pomocna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu księguje przelewy z tytułu abonamentów, wobec tego bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach niepublicznych lub językowych, innymi słowy tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi pobiera wstępnej opłaty, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]