Chcesz brać udział w górskich wyprawach? Musisz być dobrze przygotowany!

Wyprawy w góry - ta niebywała oferta każdego zadowoli.

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś aktywnym turystą, który ceni bezpieczne i świetnie opracowane wycieczki kierowane przez wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Planujemy trekkingi, których celem są szczyty niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które uwielbiają czynne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. By partycypować w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to oferta dla osób sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w wypadach na szczyty gór powyżej 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o znacznej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne przeżycia. Pozwalają przy tym urzeczywistnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z profesjonalnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają charakter górskiego obszaru, ale też entuzjastycznie dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]