digital painting kurs

Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs!

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zdobywa coraz na popularności i jest szeroko używana między innymi w filmie, grach komputerowych i reklamie. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci edytować grafikę w programach graficznych, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak stosować maski i warstwy, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową radą, wykonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z reklamą, animacją, grami komputerowymi i filmem.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]