Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Tutaj uzyskasz więcej wiadomości o ofercie szkoły rysunku Kraków.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, jednak także osoby, które nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Wykazano wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie zbawiennie oddziałuje na naszą psychikę oraz emocje. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest także istotnym elementem wychowania. Wielorakie korzyści płynące z rysowania powodują, iż spory odsetek ludzi decyduje się na to, by poprawić swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których kierowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są okazją do rozwijania wrażliwości, zdolności manualnych oraz wyobraźni. Mnóstwo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to głównie takich miast jak Poznań, Wrocław, Warszawa czy Kraków. Nie brakuje też kursów adresowanych do hobbistów – tych, którzy zwyczajnie kochają rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego nauczymy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dobrane do potrzeb osób o rozmaitych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, jakie możemy wybrać. Dobre szkoły prowadzą też lekcje digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) oraz rysunku architektonicznego.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]