Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Skieruj się w to miejsce po więcej szczegółów o wnętrzach firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości.

Wirtualny spacer z modelem 3D to najlepszy sposób na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, z których zamierzają korzystać. Dla sporej ilości klientów możliwość zwiedzenia takiego wnętrza przed zawarciem umowy jest niezwykle istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Czym zatem są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i czy opłaca się to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy w dalszej części artykułu.

Do czego służy wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o kilkanaście zdjęć model 3D naszej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W takim modelu widzimy plan wszystkich lokali, a my możemy go zbliżać, przesuwać oraz zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model udostępnia się klientom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do ogólnej bryły budynku wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy również zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to opcja bardzo popularna. Polega ona na tym, iż oprócz przeglądania samego modelu 3D pomieszczeń, przykładowo siedziby firmy lub hotelu, jesteśmy w stanie przerzucić się jednym kliknięciem do takiego lokalu, a następnie przystąpić do jego oglądania od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia również przechodzić do innych pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Jak mogę zastosować model 3D?

Z wykorzystaniem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo zademonstrować klientom wybraną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę reklamy można wykorzystać do zaprezentowania pracowni, baru albo hotelu, jak również w prosty sposób zademonstrować rozległemu kręgowi odbiorców jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy też użyć, w celu sprzedaży posiadłości, aby przyszli nabywcy byli w stanie wnikliwie zapoznać się z nieruchomością.

Jest wiele powodów, dla których warto wykonywać wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to opcja opublikowania ich na naszej stronie www, w Mapach Google bądź udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej przekonać klienta, żeby skorzystał z naszej oferty . Internauci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo zaczną mieć do niego znacznie większym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to także wspaniała metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, ponieważ obecnie – mimo szerokiego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć w łatwy sposób — trzeba po prostu powierzyć jego wykonanie wykwalifikowany fotografowi.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]