Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Potrzebujesz baniaka na wino? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Balon na wino to doskonały prezent dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania trunków własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji imienin, urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też znakomita dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal balon na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować gości domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe balony do wina wytworzone są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]