Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Szukasz oryginalnych części Renault? Wejdź na france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, silnika, podwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają posiadacze Clio. Podobne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]