Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Kup słoiki z kranikiem na http://bit.ly/2RJAOx7.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź robionych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Do czego można je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają znaczne pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że często jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania kompotów, oranżad, lemoniad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego plusem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]