Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Kontenery otwarte znajdziesz na http://bit.ly/2HaSnUE.

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery budowlane – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy wiele rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na budowach częstokroć stosowane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]