Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje i pomiar na miejscu

Na https://www.oknostol.com.pl uzyskasz więcej szczegółów o drzwi wewnętrzne producent.

Oknostol jest firmą, która może pochwalić się wieloletnią praktyką w produkcji wszelkiego typu elementów okien i drzwi drewnianych. Okres obecności na polskim rynku sprawiło, iż jej specjaliści gwarantują odbiorcom najwyższą jakość usług oraz wytwarzanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich najwyższa funkcjonalność, ale również ich niezawodność, będące wynikiem użycia w trakcie ich wykonywania nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji oraz montażu modułów stolarki otworowej specjalistom firmy przyświeca troska o osiągnięcie kilku wartości: satysfakcji klienta, absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich najwyższej jakości, a także pełnego komfortu użytkowania.

Czym charakteryzują się wyroby małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych charakteryzuje się ogromną troską o jakość własnych produktów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez to przedsiębiorstwo to znakomity wybór dla klientów, którzy poszukują nietypowych, ale trwałych i całkowicie funkcjonalnych produktów. Gwarantują one domownikom wysoką wygodę – skutecznie odgradzają od hałasu z zewnątrz i są znakomitą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale także podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, w związku z tym są one wyposażone w zabezpieczenia antywłamaniowe. Całość dopełnia ich niepowtarzalny, atrakcyjny design. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są tylko z surowców wysokiej klasy, wobec tego zachowują przez wiele lat zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Drzwi drewniane – wszechstronna obsługa

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent z Małopolski daje się zauważyć również na polu obsługi klientów. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol mogą liczyć na nieodpłatne doradztwo przy doborze właściwego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w domu, co da pewność, że zamontowanie drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich spersonalizowanym projektem, perfekcyjnie zharmonizowanych ze z konkretną wizją. Dotyczy to nie tylko rodzaju wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy, ale również ich szerokości.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]