profesjonalne drukarki 3d, tanie drukarki 3d

Szukasz najlepszych drukarek 3D? Sprawdź ofertę CadXpert

CadXpert jest jedną z wiodących na polskim rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Ważnym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada aparaturę do druku przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Następnym filarem są usługi: drukowanie 3D, skanowanie 3D oraz projektowanie 3D, jak również możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Posiadane w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: SLA, FDM oraz PolyJet, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach DMLS, SLA, SLS, PolyJet i FDM.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, a także wyłączny dystrybutor drukarek 3D MakerBots oraz sprzętu marki Formlabs. To najszersza w Polsce oferta instrumentów do drukowania przestrzennego – kilkanaście różnych skanerów 3D oraz ponad 20 modeli drukarek 3D. Oprócz tego CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym również tworzywa specjalistyczne, jak przykładowo: Antero 800 NA, Ultem 9085 i pozostałe (elastyczne, biokompatybilne, dentystyczne, inżynieryjne itd.). Oprócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych firma CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i inne tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla amatorów, przedsiębiorcówi specjalistów

Oferta firmy CadXpert jest adresowana zarówno do klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot), jak i biznesmenów, specjalistów oraz przedstawicieli różnych branż (urządzenia firmy Stratasys). CadXpert prowadzi sklep internetowy, udostępnia również showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy są zaintrygowani procedurą wydruku przestrzennego, chcą skonsultować z rzeczoznawcami swoje projekty bądź możliwości technologiczne dowolnego urządzenia z oferty CadXpert, mogą zajrzeć do małopolskiego punktu. CadXpert gwarantuje też wszechstronną obsługę posprzedażową: pomoc techniczne i merytoryczne, szkolenie w obsłudze nabytych drukarek 3D czy opiekę serwisową i pogwarancyjną.

Drukarki 3D – na kieszeń małych i średnich przedsiębiorstw

Jaką wysokość osiągają ceny narzędzi do druku 3D – drukarek oraz skanerów 3D? Już nieduża albo średniej wielkości firma może sobie pozwolić na profesjonalny skaner bądź drukarkę 3D. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku 3D szybko się zwróci – w ramach sektorów, jak m.in. motoryzacja, medycyna, stomatologia czy odlewnictwo, samodzielne drukowanie i prototypowanie, zamiast outsourcingu tych czynności, będzie namacalną oszczędnością dla firmowych finansów.
Sektor narzędzi do druku przestrzennego wciąż ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się pionierskie technologie i rozwiązania, na które niegdyś mogły sobie pozwolić wyłącznie gigantyczne korporacje. Obecnie – dzięki spadkowi cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają także mniejsze firmy, te z o wiele niższym budżetem. Sprzęt do drukowania 3D są bezustannie ulepszane i modyfikowane, z miesiąca na miesiąc spada koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku 3D ma wiele zalet, do głównych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji i redukcję kosztów.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]