Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Jeżeli chcesz zlecić catering biurowy, skieruj się na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Spotkanie biznesowe, sympozjum albo szkolenie – każda większa firma niechybnie kiedyś stanie przed koniecznością organizacji takiego eventu. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie posiłków i napojów dla jego gości. Jeśli na organizowanym wydarzeniu ma pojawić się mnóstwo osób, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa zabrudzenia rąk – o cateringu dla firm

Warsztaty i konferencje biznesowe to wydarzenia, które zwykle trwają po 5-6 godzin, w szeregu przypadków także przez kilka dni z rzędu. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy harmonogram wykładów, między którymi zaplanowane są najczęściej dwie krótkie przerwy, podczas których ciężko jest spożyć duży obiad w okolicznej kafeterii. Z tej przyczyny konieczne jest zagwarantowanie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko spożyć w czasie przerwy, a jeśli organizator zezwoli, również zabrać na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, a także z małymi przekąskami, które można spożyć bez niebezpieczeństwa zabrudzenia rąk i ubrania. W ramach oferty cateringu dla firm dostarczane są również urządzenia do przyrządzania napojów gorących.

Przerwy kawowe – ważna część kursów biznesowych

Przerwa kawowa jest niesłychanie ważna, pozwala wszak uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach głębokiego skupienia. Dodatkowo jest to też szansa rozmowy z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w bardziej hermetycznym gronie spraw poruszanych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i innymi napojami, który widuje się na stołówkach firm, w żadnym razie nie dorówna perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych konferencji bądź płatnych wykładów nie mogą przecież pić z tekturowych pojemniczków, zagryzając zakupione po drodze w spożywczaku lub przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podniesie więc prestiż wydarzenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał też o wygodzie uczestników.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]