Catering na imprezę – postaw na profesjonalną usługę

Na lastrada.pl/catering-eventowy/ zlecisz catering na imprezę.

Letnie miesiące obfitują w niezmiernie popularne ostatnio wydarzenia w plenerze czy pikniki firmowe, ale właściwie każdego tygodnia w przeróżnych miejscach w Polsce prowadzone są benefisy, bankiety albo konferencje. Wszystkie te imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której obowiązkową częścią są profesjonalnie przyrządzane i smakowite posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering imprezowy – kluczowa jest całość oprawy

Masz zabukowaną salę na imprezę albo zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie zorganizujesz piknik? Pierwszy krok za Tobą! Teraz należy zadbać o to, aby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia pysznych przekąsek, napojów oraz ciepłych potraw. Miej na uwadze, że podczas prestiżowych wydarzeń nie można postawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku sali i oczekiwać, iż goście obsłużą się na własną rękę. Liczy się cała oprawa – przemyślany układ stołów, stosowne ozdoby, jak również poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście eventu niewątpliwie będą również pod wrażeniem, jeśli potrawy będą podawać im doświadczeni kelnerzy, a posiłki będą wyglądać na talerzu jak w modnych restauracjach.

Wskazówki odnośnie menu i nie tylko – plusy cateringu na imprezę

Zaletą zlecenia usługi cateringu imprezowego jest niezaprzeczalnie to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przygotuje smaczne posiłki, ale też kompleksowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Napoje i potrawy będą przywiezione we wskazane miejsce, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoły, a potem profesjonalni kelnerzy obsłużą gości podczas imprezy. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli umożliwią to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą wzbogacić imprezę popisem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, żeby doświadczyć z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od dłuższego czasu i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset uczestników. W czasie ustalania niuansów zlecenia zasugeruje ona, które zakąski, dania i napoje perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]