Firma cateringowa pomoże zorganizować imprezy firmowe i rodzinne

Więcej szczegółów o cateringu na dowóz - skieruj się tutaj.

Kiedy planujesz wystawne wydarzenie biznesowe bądź rodzinne, na które spraszasz sporą liczbę uczestników, zazwyczaj nie będziesz mógł osobiście zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując szybkie przekąski oraz napoje w supermarkecie – prestiżowe eventy zazwyczaj wymagają odpowiedniej oprawy również w sferze posiłków. Zatem nie wypada położyć na stołach osób zaproszonych zwykłych ciasteczek i oranżady. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Usługi cateringowe – bądź otwarty na pomysły

Firmy oferujące usługi cateringu zazwyczaj świadczą kilka jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji ślubów, komunii albo chrztów, catering firmowy i catering świąteczny, a więc przygotowanie dań na Wigilię. Oferty te są dobrze dopasowane do potrzeb konkretnych wydarzeń, przez co wyraźnie różnią się m.in ceną oraz listą posiłków proponowanych w ramach usługi. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej trzeba pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą przejrzyście przedstawić własne oczekiwania, a przy tym być również otwartym na jego wskazówki. W końcu dla caterera pomoc w organizacji wydarzeń różnego typu to codzienność, więc długoletnia praktyka w tej branży pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które zadowolą ogół naszych gości.

Usługi cateringowe – wykwalifikowana kadra kelnerska i wyborne dania

Przyrządzanie dań już dla niewielkiej ilości gości może być ciężkim zadaniem, zwłaszcza wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to samemu. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na uzgodnienie pozostałych kluczowych aspektów eventu. Daje to również możliwość zaserwowania uczestnikom wybornych posiłków przyrządzanych przez zawodowych szefów kuchni. Warto przy tym podkreślić, iż istotnym przymiotem dań dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich prezencja na stole. Poza tym firmy, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają też swój zespół doświadczonych kelnerów.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]