Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Co warto wiedzieć o doradztwo przetargi publiczne?

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi i podmiotom składającym oferty. Usługa często ma profil kompleksowy oraz mieści niemalże wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, jakie chcą zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli firmom chcącym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach obejmuje kolejność aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie oraz prowadzenie działania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów lub audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego oraz propozycji, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Czemu warto zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, jakie specjalizują się doradztwem w przetargach publicznych, są znakomicie przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają także wielkie doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz poradą na każdym etapie postępowania przetargowego.

Dane adresowe:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]