Opieka nad grobem

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto ma w swojej ofercie sprzątanie grobów Kraków? Nie zwlekaj! Koniecznie wejdź na http://www.pong-malopolska.pl.

Wygląd grobów naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zająć – nawet, jeśli groby położone są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się jednak, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby muszą pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać również osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, takie jak montaż siedzeń lub doradztwo przy załatwieniu wszystkich formalności oraz poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, które musimy zapłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są przede wszystkim od rodzaju pomocy – jeśli zlecamy jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Gdy natomiast chcemy, by firma sprzątała nagrobek co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Należy też dodać, iż koszty zależne są także od rozmiarów nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]