projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków, projekty wnętrz Kraków

Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasze samopoczucie. Należy zatem zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je idealnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają przeważnie 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały zrealizowane, na ogół nieodzowny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje także pomoc przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]