Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

Szukasz pełnej oferty przyjęcia w plenerze? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś myśli o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zaprasza się dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to również chrzty, imprezy z okazji ukończenia pełnoletności czy komunie święte. Jeśli wykaz gości jest długi, zazwyczaj nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy musimy zamówić pasujący do okazji lokal.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zagwarantuj uczestnikom imprezy najlepsze warunki

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z innymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. osiemnastka albo imieniny, w której uczestniczyć będą głównie osoby dorosłe, gościom należy zapewnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z kolei przyjęcia, w których sporą grupę uczestników stanowią najmłodsi, między innymi komunie albo chrzty, warto wyprawić w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali wewnątrz budynku oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się tak szybko sytuacją i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Dania podawane uczestnikom także muszą być dobrane do rodzaju przyjęcia. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z pomocy firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o apetyczne potrawy, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w stylowych salach i w ogrodzie

Zamówienie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, nie jest wielką trudne, lecz rzadko która oferta może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w podkrakowskich Balicach. Od dekad w nieomal królewskim duchu urządzane są w nim chrzty, komunie i – rzecz jasna – wesela, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną lub kilka sal, w których wygodnie można zmieścić ogółem do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy zabawa zostanie zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści blisko trzystu gości. Co ważne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania menu, poprzez ułożenie i dekorację stolików, aż po doświadczoną załogę kelnerów i kucharzy.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]