Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę sali weselnej pod Krakowem w rozsądnej cenie.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina państwa młodych i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na organizację przyjęcia dla znacznej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z którym będzie musiała się zmierzyć, jest zarezerwowanie odpowiedniego lokalu na wesele, w którym uczestnicy będą bawić się w ten uroczysty wieczór w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – postaw na kompleksową obsługę

Wybierając salę na wesele nowożeńcy powinna uwzględnić kilka znaczących czynników. W pierwszej kolejności musi znać liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, aby być pewnym, iż w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, aby mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca zawarcia ślubu znajduje się sala weselna i czy dojazd do niej będzie łatwy. Jeśli na ślub poproszeni są krewni i przyjaciele z dalekich krańców Polski, należy szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się duża baza hotelowa. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, innymi słowy przygotowanie menu, dekoracja stołów i zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

A może wesele w pałacu?

Narzeczeni z południa Polski, zwłaszcza z Krakowa i okolic, mogą urządzić przyjęcie ślubne w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach biesiady weselne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich wyróżnia się porywającą oprawą. Pałac ma cztery sale gotowe podjąć ok. 130 osób. Impreza może zostać urządzona również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez problemu 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, że usytuowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Dojazd gości po ceremonii do sali weselnej nie będzie więc trwać dłużej aniżeli pół godziny.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]