Serwis okien – powierz go specjalistom

Zleć serwis okien Warszawa na serwismeteo.pl.

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle wpływają też czynniki atmosferyczne – skrajny żar i mróz, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać serwisanta. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowany zespół serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista może także zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]