Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Co warto wiedzieć o lotnisko Kraków parking?

Sposobność trafienia także w najbardziej odległe zakątki świata, komfort oraz szybkość – to nadrzędne atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zyskały niesamowitą popularność. Podróż, której elementem jest przelot, łączy się jednakże z kilkoma uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dostania się na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć wiele kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne kłopoty łączące się z dotarciem do portu lotniczego własnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, by do lotniska dotrzeć własnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę pojazdu, dlatego też w czasie podróży nie muszą na pewno się o niego martwić. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji przez internet, tym samym nie musimy martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić auta. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest szczególnie przydatne w czasie opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Gdy wybierzemy usługi oferowane przez parking monitorowany w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć też na kilka ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Poza tym podróżni mogą uzyskać wsparcie obsługi parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo obniżenie ciśnienia w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]