Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

Po więcej szczegółów o parking Balice tanio kliknij tu.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Twój samochód pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą możemy pozostawić auto na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]