Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą utrzymania WordPress? Nie czekaj! Skieruj się na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, opracowany przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się niezwykle popularnym CMS-em. Dzięki temu, iż łatwo można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, a zarazem jest szybki, używa się go współcześnie do projektowania wielopłaszczyznowych stron firmowych oraz sklepów e-commerce. Niemniej jednak ten CMS może być powodem niemiłych sytuacji, w związku z tym ważną i konieczną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj cyklicznej instalacji najnowszych edycji CMS-a

Posiadanie strony na obowiązującej wersji CMS-a jest bezspornie głównym warunkiem jej bezpieczeństwa. Często jednakże firmy po postawieniu strony zaniedbują cykliczne wdrażanie kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych dodatków, przez co wystawiają stronę na infekcję przez malware bądź ataki hakerów. Dodatkowo, mimo że WordPress jest całkiem łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z niechcianymi kłopotami z prawidłowym działaniem strony lub sklepu. Dlatego wymagane jest, by czynność tę realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu informatycznego, należy zlecić opiekę nad stroną www zewnętrznemu rzeczoznawcy.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu opieki technicznej nad stroną internetową?

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa kierowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, zarówno dużych jak i mniejszych firm, którym zależy na poprawnym i nieustannym funkcjonowaniu ich strony, a także ochronie jej baz danych i zasobów. Usługa ta przydatna jest też freelancerom oraz blogerom utrzymującym prywatne strony. W elementarnym pakiecie usługi zawarta eliminacja skutków ataków hakerskich, wykonanie aktualizacji CMS-a i wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są też rozmaitego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian zawartości, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]