Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie stron Kraków. Kliknij tutaj.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość korzystania z niego do wyszperania potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, iż każda firma pragnie aktualnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony www nie znaczy, że nowi klienci nas znajdą – ważna jest wszak obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele mniejszych przedsiębiorstw, działających jedynie na określonym obszarze czy też wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie bądź w Warszawie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych czy też usług stosują z reguły frazy lokalne, czyli zawierających nazwę konkretnego miasta, np. “wizażystka kraków”, “sklep plastyczny kraków” czy “ciastkarnia kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich przedsiębiorstw na zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym klientom, mieszkającym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych ma wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, iż działania SEO ukierunkowane są na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi przez założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży tworzenia stron www i optymalizacji, pozycjonowania od blisko 15 lat. W trakcie tych lat na wskroś poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i zdobyć nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uzupełnienie treści oraz link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może monitorować na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]