Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak dobrej oferty tworzenia sklepów internetowych!

Masz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, jak również jeśli nie posiadasz w ogóle strony www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Czemu zaleca się stworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak szeroką popularnością mogą pochwalić się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, iż szybko pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę dano owej wtyczce, ma niemało zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z wykorzystując płatne bądź bezpłatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, że łatwiej jest zdobyć wysokie pozycje w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dotrzeć do obszerniejszemu grupy nabywców. Na skutek użycia odpowiednich wtyczek podnosi się także elastyczność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić użytkownikom wniesienie opłaty za zakupy m.in. za pośrednictwem Transferuj.pl czy PayU.pl. WooCommerce umożliwia również analizę wyników sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) oraz podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – specjalista zabezpieczy go przed atakami cyberprzestępców

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy zostawić ekspertom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zadbają o jego bezpieczeństwo, wykorzystanie jedynie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek i prawidłową semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści utworzą też blog, na którym łatwo można informować użytkowników o nowych produktach oraz promocjach albo publikować omówienia i różne porady dotyczące sprzedawanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]