projektowanie stron www Kraków, tworzenie stron Kraków

Stwórz swoje miejsce w sieci – projektowanie stron internetowych

Wygoda witryn internetowych wynika w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny internetowe powinniśmy nie tylko opierać się na względach estetycznych, ale również doświadczeniu klientów – kiedy poruszanie się na stronie będzie dla nich źródłem trudności, szybko przeniosą się na inną witrynę i wybiorą usługi innej firmy. Żeby zatem witryna przyniosła nam oczekiwane korzyści, powinniśmy zatroszczyć się o to, by była właściwie zaprojektowana. Jak jednak wygląda profesjonalnie wykonana strona? Jak zadbać, by internauci nie wyłączyli jej zbyt prędko?

ABC projektowania stron internetowych

Główną regułą, jaką należy kierować się tworząc strony internetowe jest odznaczenie najistotniejszych elementów serwisu – przyciągną wtedy wzrok internauty i nakłonią go do kliknięcia. Łatwo osiągnąć to można dzięki użyciu kontrastowych odcieni, nie zapominając jednak o tym, by tony bilansowały się na ekranie. Istotna jest także to, żeby najważniejsze elementy witryny umieścić na osi, po której porusza się wzrok użytkownika – to wynika z rozwiązań od lat stosowanych w internecie.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo się domyślić, stworzenie nowoczesnej strony internetowej nie będzie proste. W razie strony komercyjnej złym pomysłem okaże się zatem amatorskie jej przygotowanie. Chcąc mieć gwarancję, iż witryna będzie generować korzyści, należy zlecić to fachowcom – zwłaszcza firmie doświadczonej tak w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]