Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Po więcej szczegółów o Voigt Kraków kliknij tu.

Dobry wzrok to gwarancja pełnego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga pozbyć się uciążliwych i w wielu przypadkach niebezpiecznych dla zdrowia chorób oczu. Kto powinien poddać się leczeniu wad wzroku?

Korekta wzroku – zabieg bezpieczny i mało inwazyjny

Nie tak dawno temu korygowanie wad wzroku ograniczało się do dobierania soczewek kontaktowych czy też okularów. Od kilkunastu lat dostępne są jednakże innowacyjne metody korekty pozwalające na leczenie starczowzroczności, nadwzroczności, krótkowzroczności, a także szeregu pozostałych schorzeń. Niezmiernie rozpowszechniona stała się laserowa operacja wzroku, która cechuje się wysoką skutecznością. Taka korekta wzroku jest bezpieczna i nieinwazyjna, a pacjent błyskawicznie wraca do normalnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w centrum oka, gdzie zatrudniona jest biegła załoga lekarzy, specjalizujących się w nowoczesnych technikach leczenia. Doświadczony optometrysta pomoże postawić diagnozę, dobrać właściwą metodę leczenia, a następnie usunąć wadę wzroku. Eksperci przyjmujący w klinice okulistycznej korzystają z najnowszych urządzeń diagnostycznych, tym samym są w stanie wykryć nawet najrzadsze dolegliwości oczu.

Czym ponadto zajmuje się klinika okulistyczna?

Kliniki okulistyczne podejmują się także leczeniem innych chorób, np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Nowoczesne metody jego leczenia polegają m.in. na modelowaniu rogówki przy pomocy procedury Topoguided czy wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Poza tym specjaliści dokonują pomiaru ciśnienia oka, które jest procedurą niezbędną w diagnozowaniu stanów zapalnych, jaskry, a także pozostałych groźnych chorób. W klinice okulistycznej opracowuje się także mapy rogówki – jest to konieczne przed operacją katarakty lub innymi zabiegami laserowymi. Korygowanie wzroku to rzecz jasna nie wszystko – specjaliści okuliści zajmują się także innymi kwestiami, takimi jak pozbyciem się kaszaków lub ciał obcych z oka.

Dane adresowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]