W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Zgłoś się po poradę do polskiego psychologa w UK.

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy z chęcią zaczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj powodu Brexitu fala emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikła, lecz ciągle nie brakuje ludzi skorych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Często jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii generuje wiele problemów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy terapeuty niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz wynikające z tego odseparowanie od bliskich, jak również praca na terenie obcego kraju, generują cały szereg komplikacji, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Rozłąka z rodziną często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą też kłopoty z nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem pracy. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad odruchami tego typu wyjątkowo ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. Dlatego nie wolno bać się korzystania z pomocy specjalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie rozmowy zostaną przekazane komuś innemu. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy skrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja prowadzona jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339