Jakie kufry na motor

Kup kufry Givi.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich wypraw motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – pewno notorycznie musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to bezproblemowe. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej praktycznych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Jakkolwiek jaki kufer na motocykl kupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motor – rodzaje / Kufry do motocykla – rodzaje / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież mocuje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są bardziej pojemne oraz stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo czy też od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się zakupu, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i wybrać taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Tobie przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego doboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jednak również na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, jaka na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i fenomenalny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Dane adresowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]